>

Oferty specjalne

Zwiedzaj Kraków i Małopolskę z nami

Od początku października naszym wszystkim gościom oferujemy możliwość zwiedzania najpiękniejszych, najciekawszych atrakcji Krakowa pojazdami elektrycznymi typu Melex. Taki sposób zwiedzania daje możliwość zwiedzenia wielu ciekawych miejsc w łatwy i przyjemny sposób.
W ofercie znajdują się następujące trasy przejazdów:

  • Stare Miasto – na trasie przejazdu znajdują się najcenniejsze zabytki. Zaczynając od wspaniałych budowli na Rynku Głównego, przez tak samo piękne lokalizacje na trakcie królewskim, a kończąc na Wzgórzu Wawelskim.
  • Kazimierz – to miejsce, które łączy w sobie wspaniałe kościoły i niesamowite synagogi, które znajdują się na urokliwych uliczkach, na których zobaczysz odcisk historii tej starej części Krakowa, z niesamowitym gwarem kawiarniach rozmów przy stoliczkach znajdujących się wzdłuż ulic Kazimierza.
  • Getto krakowskie: to najważniejsze miejsca rozpoczynając od Placu Bohaterów Getta przez Mury Getta po dawne przemysłowe zabudowy Fabryki Schindlera, w której dziś mieści się niesamowite muzeum.
  • Stare Miasto – Kazimierz – Getto.

Dla naszych gości spragnionych większej ilości atrakcji przygotowaliśmy ofertę zwiedzania najpiękniejszych miejsc w Małopolsce.
W ofercie znajdują się wycieczki do:

  • Auschwitz – Birkenau – to pomnik historii, który przypomina o cierpieniach i śmierci ludzi tam zgładzonych. Obiekt wpisany jest na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO.
  • Kopalni soli w Wieliczce – to kolejny obiekt wpisany na listę UNESCO. Dla zwiedzających przeznaczono ponad 3 km tras dochodzących do 135 m pod ziemią, które prowadzą przez liczne komory, podziemne jeziora, kapliczki i pomniki soli. Kopalnia w Wieliczce jest również wielkim muzeum dziedzictwa górniczego.
  • Zakopanego - to stolica polskich Tatr. W tym niezwykłym miejscu można zobaczyć unikalną architekturą, przepiękne widoki ze szczytu Kasprowego Wierchu czy Gubałówki.

Wszystkie formalności związane z zwiedzaniem najpiękniejszych miejsc Krakowa są po naszej stronie. Usługi przewozu zapewnia Cracov-Tourism.

 

Więcej w tej kategorii: « Pokoje

Hotel Grand Felix
os. Złotej Jesieni 12
(przy ul. Obrońców Krzyża)
31-827 Kraków

logo puhit

Kontakt:
Tel: +48 12 681 86 00

Fax: +48 12 681 86 02
grandfelix@hotelgrandfelix.pl

Numery kont bankowych:
PLN: 66 2490 0005 0000 4530 1110 5297
EURO: PL 15 2490 0005 0000 4600 3506 1388
Kod BIC/SWIFT: ALBPPLPW 

Partnerzy

 4055-tu honorujemy karte duzej rodziny ogolnopolska logo 4mini    Park Wodny 40